In Historia firmy

Firma działa na rynku już 20 lat

Przez te lata wciąż jesteśmy profesjonalną i dobrze rozwijającą się drukarnią. Ciągle się zmieniamy – od samego początku.

Założenie firmy

Założycielem firmy jest Pan Krzysztof Nowotniak. Działalność drukarni zaczęła się w Dzierżoniowie w 1994 roku. Dokładnie 12 kwietnia wystawiliśmy pierwszy dokument sprzedaży dla naszego pierwszego klienta. Początkowo siedziba drukarni znajdowała się w garażu na ulicy Nowowiejskiej 74, który należał do świętej pamięci proboszcza Józefa Kani z parafii Chrystusa Króla w Dzierżoniowie. Pracowaliśmy tam na jednej prostej jednokolorowej maszynie.

Pierwsze kroki

Początkowo do rozwoju firmy przyczynił się również już nie żyjący Pan Józef Mieszczak oraz Grzegorz Dąbrowski, przy technicznym wsparciu Pana Marka Wojciechowskiego oraz pomocy medialnej i logistycznej Pana Andrzeja Bieniasa firma „stawiała pierwsze kroki”.

Nowe inwestycje

W 2002 roku firma została przeniesiona do na obrzeża Dzierżoniowa – do Bratoszowa i mieściła się w niewielkiej hali. Na dzień dzisiejszy dzięki ciężkiej pracy Pana Piotra Kołodzieja i Pana Tomasza Nowotniaka działalność nadal prosperuje i rozwija się. Niedawno zakończyliśmy inwestycję nowej hali biurowo-produkcyjnej. Zrestrukturyzowaliśmy również park maszynowy.

Zakupiliśmy min. nową maszynę KBA Performa 74, aby móc poszerzyć zakres naszych usług i wyjść na przeciw rosnącym wymaganiom rynku. Do biznesu podchodzimy bardzo sumiennie i odpowiedzialnie. Dokładamy wszelkich starań aby klient był usatysfakcjonowany i nasza dalsza współpraca układała się pomyślnie. Najlepszym tego potwierdzeniem jest ciągle rosnąca grupa stałych klientów.

To też może Cię zainteresować