Jesteś tutaj:

StartHistoriaJesteśmy gotowi na “Mistrzostwa świata”.
Do naszego zespołu "pierwszoligowych" zawodników dołączyły nowe indywidualności.
26 0

Zamieszczony przez  w 

Drukarnia jest jak drużyna piłkarska. Koniec roku to takie mistrzostwa świata. Każdy daje z siebie 200%, żeby zespół „zdobywał gole”. Wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować wsparcia, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy, że to stanie się tak szybko. Mamy „nowy stadion”, nowe transfery i ponadczasową strategię – terminy i najwyższa jakość. Przeczytajcie zatem co się zmieniło.


Tak jak już wcześniej pisaliśmy – na początku roku zaczęliśmy się zadomawiać na naszej nowej hali. Dziś już wszystkie maszyny stoją na swoim miejscu.


“GWIAZDOR” i “ŚWIEŻAK”

  • Wcześniej zakupiony, jeszcze błyszczący i pachnący system broszurowania Duplo, który nadaje kształtu wydrukom – płaskim arkuszom.

  • Nowa falcerka firmy MBO to maszyna (z agielskiego Folding machine – fold to składać, zginać), która poskłada Państwa wydruki w oryginalne ulotki, foldery, katalogi, przez co znacząco przyspieszy czas produkcji i poszerzy Naszą ofertę.NASZE NOWE WSPARCIE

Transfer nowego zawodnika prosto z Japonii. Jest sprawdzony, zwinny, niewielkich rozmiarów. Tego potrzebowaliśmy. 4 kolorowa maszyna drukarska RYOBI uzupełnia nam “środkowe pole”. Ta nowa maszyna zwiększa nasze możliwości produkcyjne o 30%, więc będziemy mogli szybciej realizować Państwa zlecenia.NASZ “PIERWSZY SKŁAD”

Poniżej o swojej obecności przypominają:

  • nasze oczko w głowie – 4 kolorowa maszyna drukarska KBA Performa 74. Drukuje szybko i dużo, dużych arkuszy papieru.

  • niezniszczalny spasiony “dziadzio” Heidelberg Cylinder

  • super dokładna i bezlitosna gilotyna elektroniczna

Do boju nasza drużyno!