In Aktualności

Drukarnia jest jak drużyna piłkarska. Koniec roku to takie mistrzostwa świata. Każdy daje z siebie 200%, żeby zespół „zdobywał gole”. Wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować wsparcia, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy, że to stanie się tak szybko. Mamy „nowy stadion”, nowe transfery i ponadczasową strategię – terminy i najwyższa jakość. Przeczytajcie zatem co się zmieniło.


Tak jak już wcześniej pisaliśmy – na początku roku zaczęliśmy się zadomawiać na naszej nowej hali. Dziś już wszystkie maszyny stoją na swoim miejscu.

„GWIAZDOR” i „ŚWIEŻAK”

  • Wcześniej zakupiony, jeszcze błyszczący i pachnący system broszurowania Duplo, który nadaje kształtu wydrukom – płaskim arkuszom.

  • Nowa falcerka firmy MBO to maszyna (z agielskiego Folding machine – fold to składać, zginać), która poskłada Państwa wydruki w oryginalne ulotki, foldery, katalogi, przez co znacząco przyspieszy czas produkcji i poszerzy Naszą ofertę.


 

NASZE NOWE WSPARCIE

Transfer nowego zawodnika prosto z Japonii. Jest sprawdzony, zwinny, niewielkich rozmiarów. Tego potrzebowaliśmy. 4 kolorowa maszyna drukarska RYOBI uzupełnia nam „środkowe pole”. Ta nowa maszyna zwiększa nasze możliwości produkcyjne o 30%, więc będziemy mogli szybciej realizować Państwa zlecenia.

 

 

 

NASZ „PIERWSZY SKŁAD”

Poniżej o swojej obecności przypominają:

  • nasze oczko w głowie – 4 kolorowa maszyna drukarska KBA Performa 74. Drukuje szybko i dużo, dużych arkuszy papieru.

  • niezniszczalny spasiony „dziadzio” Heidelberg Cylinder

  • super dokładna i bezlitosna gilotyna elektroniczna

Do boju nasza drużyno!

 

To też może Cię zainteresować