Mój ukochany – mój las. Tak rozpoczyna się to ciekawe wydawnictwo – biorąc je do ręki – nie mamy wątpliwości, że autorzy kochają lasy. Mieliśmy przyjemność drukować właśnie tą wartościową publikację dotyczącą historii Lasów Państwowych na Ziemi Milickiej.

Jest to bogato ilustrowana książka w twardej oprawie, gdzie tekst i zdjęcia są ułożone w zgodzie ze sobą. Całość jest drukowana na papierze kredowym z wykończeniem matowym co nadaje całości szlachetności, zdjęcia natury wyglądają bardzo delikatnie i naturalnie. Okładka dodatkowo jest lakierowana wybiórczo co dodaje jej wyjątkowego wyglądu. Ja widać połączenie twardej oprawy z matowym papierem i lakierowaniem wybiórczym daje świetne efekty – przeglądając tą publikacje przenosimy się bliżej lasu.

Poznaj cenę swojego druku i pozwól sobie podpowiedzieć.

Pozwólcie Państwo sobie pomóc i dajcie nam możliwość przygotowania indywidualnej wyceny przy której możemy doradzić rodzaj, format papieru oraz sposób jego ozdobienia. Często okazuje się, że wycena konkretnego druku jest bardziej opłacalna niż „wyceny z automatu”.

Zobacz podobne realizacje