Wprowadzasz na rynek nowy produkt i potrzebujesz opakowania? Zgłoś się do nas. Dobierzemy odpowiednie materiały i sprawimy aby opakowania były zawsze na stanie.

Opakowanie jest bardzo ważną częścią produktu. Często jest to element niedoceniany. Współpracując z nami możesz zawsze liczyć na nasze doświadczenie i wsparcie. Druga kwestia to zamawianie opakowań i utrzymanie stałego stanu magazynowego. Utrzymywanie palety opakowań na stanie w firmie nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Z drugiej strony niewielkie ilości wydruków na stanie powodują to, że w pewnym momencie kończą się i np. handlowiec jadący do klienta nie może  wziąć ze sobą materiałów promocyjnych, lub produkt nie może opuścić magazynu bez instrukcji obsługi bądź etykiety.

Poznaj cenę swojego druku i pozwól sobie podpowiedzieć.

Pozwólcie Państwo sobie pomóc i dajcie nam możliwość przygotowania indywidualnej wyceny przy której możemy doradzić rodzaj, format papieru oraz sposób jego ozdobienia. Często okazuje się, że wycena konkretnego druku jest bardziej opłacalna niż „wyceny z automatu”.

Zobacz podobne realizacje