„Przewodnik po Kościele Pokoju w Świdnicy” to przepiękna publikacja w twardej oprawie. Projekt graficzny został tak opracowany żeby uwydatnić wszystkie korzyści z dobranych technik druku co daje nam niepowtarzalnie przyjemne odczucia, gdy trzymamy gotowy wydruk w ręku.

Jest to bogato ilustrowana książka w twardej oprawie, gdzie tekst jest podzielony na 3 części, każda w innym języku. Całość jest drukowana na papierze kredowym z wykończeniem matowym co nadaje całości szlachetności, zdjęcia natury wyglądają bardzo delikatnie i naturalnie. Okładka dodatkowo jest lakierowana wybiórczo co dodaje jej wyjątkowego wyglądu. Jak widać połączenie twardej oprawy z matowym papierem i lakierowaniem wybiórczym daje świetne efekty – przeglądając tą publikacje przenosimy się w przepiękny świat okolic tego wspaniałego zabytku.

Poznaj cenę swojego druku i pozwól sobie podpowiedzieć.

Pozwólcie Państwo sobie pomóc i dajcie nam możliwość przygotowania indywidualnej wyceny przy której możemy doradzić rodzaj, format papieru oraz sposób jego ozdobienia. Często okazuje się, że wycena konkretnego druku jest bardziej opłacalna niż „wyceny z automatu”.

Zobacz podobne realizacje