​​

Mieliśmy przyjemność wydrukować specjalne wydawnictwo w postaci przewodnika po gminach leżących w sąsiedztwie Wrocławia.

​​

Tytuł „Tropem naszego dziedzictwa. Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, Siechnice, Domaniów”.

​​
​​Przewodnik ma 90 stron i jest spiralowany, co umożliwia łatwe poruszanie się po jego stronach.
​​Oprócz wizytówki każdej gminy (czyli kilku informacji ogólnych, historii i ciekawostek historycznych) znajdują się dokładniejszy opis jednego wybranego zabytku lub wydarzenia, czyli historia jednego obiektu oraz propozycje tras rowerowych, wytyczona w taki sposób, aby poznać najciekawsze miejsca na terenie opisywanej gminy.

Przewodnik jest połączeniem kilku technik druku i zawiera:

  • 96 stron z kolorowymi zdjęciami
  • kolorowe nacinane naklejki do oznaczania odwiedzonych już miejsc
  • ​​perforowane pocztówki ze wszystkich opisywanych gmin​​

Zachęcanie do interakcji

​​Wydawnictwo to jest tak przygotowane, aby zachęcić czytelnika do interakcji np. Wysłać kartkę pocztową, lub oznaczyć odwiedzoną już lokalizację za pomocą kolorowej naklejki. Jest to bardzo intersujące rozwiązanie godne uwagi. Jeśli chcą Państwo przejrzeć wydawnictwo to wystarczy kliknąć na przycisk „otwórz w formie e-booka” poniżej.

Wzrost aktywnej turystyki w terenie

Dzięki opisom wycieczek ze zdjęciami, naklejkom i kartkom pocztowym – nasz czytelnik-turysta fizycznie uczestniczy w całym procesie z przewodnikiem w ręce. Powinien dzięki temu zabierać go ze sobą w każdą planowaną wędrówkę. Zatem jeśli celem wydawnictwa jest wzrost aktywnej turystyki w regionie – to jak najbardziej taka forma przygotowania jest właściwa.
​​
​​Autorzy:
​​teksty napisała Marta Miniewicz
​​zdjęcia wykonał Zbigniew Sobierajski
​​

Poznaj cenę swojego druku i pozwól sobie podpowiedzieć.

Pozwólcie Państwo sobie pomóc i dajcie nam możliwość przygotowania indywidualnej wyceny przy której możemy doradzić rodzaj, format papieru oraz sposób jego ozdobienia. Często okazuje się, że wycena konkretnego druku jest bardziej opłacalna niż „wyceny z automatu”.

Zobacz podobne realizacje