Jesteś tutaj:

StartZobacz jak pracujemy
Zobacz jak pracujemy

OD POMYSŁU DO EFEKTU FINALNEGO


1. NIETYPOWA WYCENA? – ŁATWY KONTAKT

Kontakt z klientem jest pierwszym i jednym z najważniejszych etapów naszej pracy. Od jego powodzenia zależy to czy uda nam się sprostać jego potrzebom. Nie boimy się trudnych prac – tutaj właśnie możemy pokazać naszą przewagę! Zawsze staramy się zaproponować najbardziej optymalne, opłacalne rozwiązanie, nawet jeśli musimy się przy nim napracować więcej. Nietypowymi wycenami zajmuje się sam właściciel – to on ma największe doświadczenie i doskonale doradza klientom.

2. PROJEKT RAZEM Z KLIENTEM

W naszym studio graficznym, pracują młodzi otwarci ludzie, którzy szanują klientów i dla nich dają z siebie wszystko. Najważniejszy jest czas – którego zazwyczaj nie jest zbyt dużo. Gdy zaczynamy pracować nad projektem – bardzo często wychodzimy na przeciw z rożnymi pomysłami i propozycjami. Jeśli jest potrzeba pracy projektanta bezpośrednio z klientem przy tworzeniu prac – jesteśmy na to gotowi – wystarczy się umówić. Możemy też pracować przez telefon lub e-mail – w zależności od preferencji naszego klienta. Jesteśmy cierpliwi i wyrozumiali, bo przecież nie każdy musi znać się na poligrafii – wierzymy że dzięki pomysłom naszych klientów połączonych z naszą wiedzą i doświadczeniem razem tworzymy  produkty, które okazują się sukcesem.

3. PROFESJONALIZM – NAŚWIETLANIE CTP

Gdy projekt jest już zaakceptowany – czas na przygotowanie do druku. Lata praktyki pozwoliły nam stworzyć niezawodne metody, na poprawianie i optymalizację kolorów jak i również czytelności naszych prac. Korzystamy z najwyższej jakości profesjonalnej naświetlarki typu CTP Computer-to-Plate) (co można tłumaczyć: z komputera na płytę). Maszyna ta służy do przygotowywania form drukowych. Nasza przygotowywania mieści się na terenie drukarni, dzięki czemu  jesteśmy  w stanie pracować szybciej i naszym klientom zagwarantować bardzo korzystną ofertę.

4.TERMINOWOŚĆ DRUKU – “NA WCZORAJ”

Dzięki nowoczesnej, zautomatyzowanej maszynie drukującej o wysokiej wydajności proces druku i rozruchu maszyny jest o wiele szybszy.  Jesteśmy w stanie dotrzymać krótkich terminów druku przy jednoczesnym zachowaniu jakości Nasza maszyna posiada dodatkową wieżę lakierującą gwarantuje lakierowanie dyspersyjne wysokiej jakości. Maszyna jest wyposażona w precyzyjny układ farbowy, nawilżanie Ecomatic i transport arkuszy poprzez systemy cylindrów o dwukrotnej średnicy zapewniają bardzo wysoką jakość druku.

5. KONTROLA JAKOŚCI

Na jakość druku składa się odwzorowanie kolorów jak najbliższe oryginalnemu oraz  dokładność.

Jakość kolorów kontrolujemy z konsoli sterującej GrafiControl maszynista może zdalnie regulować registry, profile farbowe, oraz prędkość obrotową duktorów. Do pamięci można załadować aż 4.000 nastawień i w razie powtórzenia zamówienia można je ponownie zaktywować. Gęstość optyczną nałożonej farby można mierzymy densytometrem. Nasza kluczowa maszyna jest wyposażona w rządzenie dejonizujące przeciwdziała wyładowaniom elektrostatycznym. System nakładania Non-Stop umożliwia wymianę stosu podczas produkcji.  Podciśnieniowy stół spływowy z funkcją opóźniania ruchu arkusza zapewnia  precyzyjne umieszczenie arkuszy przy markach czołowych. Kontrola elektromechaniczna i ultra-dźwiękowa podwójnych arkuszy oraz fotokomórki na markach bocznych i czołowych z mechanizmem wyrównywania arkuszy skośnych zapewniają bezpieczeństwo podczas wejścia arkuszy do maszyny co skutkuje najwyższą dokładnością druku.

6. PO DRUKU – POSTPRESS

Gdy arkusze papieru są już zadrukowane przechodzimy do finalnego wykończenia (tzw. POSTPRESS). dopiero w trakcie obróbki introligatorskiej produkt przybiera ostateczny kształt. Jakość w zakresie introligatorni decyduje o wartości produktu końcowego.

7. PUNKTUALNY TRANSPORT DO KLIENTA

Wreszcie – gdy już wszystko wydrukowane i skontrolowane – możemy dostarczyć produkt do klienta. Zapewniamy transport własny lub poprzez firmę kurierską. Punktualność jest dla nas i naszych klientów decydującym czynnikiem.