ZOBACZ JAK PRACUJEMY

najedź na proces aby dowiedzieć się więcej…
NIETYPOWA WYCENA? – ŁATWY KONTAKT
KONTAKT Z KLIENTEM JEST PIERWSZYM I JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH ETAPÓW.
Od jego powodzenia zależy to czy uda nam się sprostać jego potrzebom. Nie boimy się trudnych prac – tutaj właśnie możemy pokazać naszą przewagę! Zawsze staramy się zaproponować najbardziej optymalne, opłacalne rozwiązanie, nawet jeśli musimy się przy nim napracować więcej.
PROJEKT RAZEM Z KLIENTEM
W NASZYM STUDIO GRAFICZNYM JESTEŚMY OTWARCI I DAJEMY Z SIEBIE WSZYSTKO.
Gdy pracujemy nad projektem – często wychodzimy na przeciw z rożnymi pomysłami i propozycjami bo przecież nie każdy musi znać się na poligrafii Jeśli jest potrzeba pracy projektanta wspólnie z klientem – jesteśmy na to gotowi. Pracujemy również telefon lub e-mail. Wierzymy że dzięki pomysłom naszych klientów połączonych z naszą wiedzą razem tworzymy produkty, które stają się sukcesem.
PROFESJONALNE NAŚWIETLANIE CTP
GDY PROJEKT JEST JUŻ ZAAKCEPTOWANY – CZAS NA PRZYGOTOWANIE DO DRUKU
Lata praktyki pozwoliły nam stworzyć niezawodne metody na optymalizację kolorów. Korzystamy z najwyższej jakości profesjonalnej naświetlarki typu CTP Computer-to-Plate= z komputera na płytę). Maszyna ta służy do przygotowywania form drukowych. Nasza przygotowywania mieści się na terenie drukarni, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować szybciej i zagwarantować korzystniejszą ofertę.
TERMINOWOŚĆ DRUKU – „NA WCZORAJ”
MASZYNA DRUKUJĄCA O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI ZAPEWNIA SZYBSZY PROCES DRUKU.
Jesteśmy w stanie dotrzymać krótkich terminów druku przy jednoczesnym zachowaniu jakości Nasza maszyna posiada dodatkową wieżę lakierującą gwarantuje lakierowanie dyspersyjne wysokiej jakości. Maszyna jest wyposażona w precyzyjny układ farbowy, nawilżanie Ecomatic i transport arkuszy poprzez systemy cylindrów o dwukrotnej średnicy zapewniają bardzo wysoką jakość druku.
KONTROLA JAKOŚCI
NA JAKOŚĆ DRUKU SKŁADA SIĘ ODWZOROWANIE KOLORÓW JAK NAJBLIŻSZE ORYGINALNEMU ORAZ DOKŁADNOŚĆ.
Jakość kolorów kontrolujemy z konsoli sterującej GrafiControl maszynista może zdalnie regulować registry, profile farbowe, oraz prędkość obrotową duktorów. Do pamięci można załadować aż 4.000 nastawień i w razie powtórzenia zamówienia można je ponownie zaktywować. Gęstość optyczną nałożonej farby można mierzymy densytometrem. Nasza kluczowa maszyna jest wyposażona w rządzenie dejonizujące przeciwdziała wyładowaniom elektrostatycznym. System nakładania Non-Stop umożliwia wymianę stosu podczas produkcji. Podciśnieniowy stół spływowy z funkcją opóźniania ruchu arkusza zapewnia precyzyjne umieszczenie arkuszy przy markach czołowych. Kontrola elektromechaniczna i ultra-dźwiękowa podwójnych arkuszy oraz fotokomórki na markach bocznych i czołowych z mechanizmem wyrównywania arkuszy skośnych zapewniają bezpieczeństwo podczas wejścia arkuszy do maszyny co skutkuje najwyższą dokładnością druku.
PO DRUKU – POSTPRESS
Gdy arkusze papieru są już zadrukowane przechodzimy do finalnego wykończenia (tzw. POSTPRESS). dopiero w trakcie obróbki introligatorskiej produkt przybiera ostateczny kształt. Jakość w zakresie introligatorni decyduje o wartości produktu końcowego.
PUNKTUALNY TRANSPORT DO KLIENTA
Wreszcie – gdy już wszystko wydrukowane i skontrolowane – możemy dostarczyć produkt do klienta. Zapewniamy transport własny lub poprzez firmę kurierską. Punktualność jest dla nas i naszych klientów decydującym czynnikiem.